Mount Apart CENTER

Obiekt został wybudowany w skandynawskim stylu, komponując się z otaczającą dzielnicę bujną przyrodą i bliskim sąsiedztwem otuliny Parku Tatrzańskiego.

Struktura:
Całość składa się z trzech jednakowych, całkowicie niezależnych, segmentów z osobnymi wejściami i ogródkami, każdy z nich o powierzchni prawie 100m2.

Na poziomie parteru znajduje się otwarta kuchnia z jadalnią, wyposażona w zmywarkę, lodówkę, płytę indukcyjną oraz mikrofalówkę. Jest ona połączona z przestrzennym salonem, w którym znajduje się rozkładany komplet wypoczynkowy, dający dodatkowe miejsce do spania dla 2 osób. Na tym poziomie do dyspozycji jest również łazienka.

Na wyższym piętrze goście mają do dyspozycji dwie niezależne sypialnie, każda z osobną łazienką oraz długim blatem mogącym stanowić miejsce do pracy dla dwóch osób. W sypialni są duże, dwuosobowe łóżka małżeńskie z bardzo wygodnymi materacami, a z okien widoczny jest Giewont oraz ogród naszego obiektu.

Każdy apartament ma wyznaczone dwa miejsca parkingowe, które przylegają bezpośrednio do budynku i są monitorowane.

  • Kompleks jest położony w spokojnej, zielonej i jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Zakopanego, około 800m od skoczni narciarskich, 3,5km od Kuźnic- będących bazą wypadową do popularnych szlaków i dolnej stacji kolejki linowej na Kasprowy Wierch.
  • Spacer do centrum miasta zajmuje ok. 10 minut, a pod kolejkę szynową na Gubałówkę- pół godziny. Dogodne położenie apartamentów pozwala na pozostawienie aut na naszym parkingu i poruszanie się pieszo lub rowerem.
  • Obiekt sąsiaduje z Centralnym Ośrodkiem Sportu, gdzie mieszkają i trenują polskie kadry narodowe. Można tam korzystać z basenu, ścianki wspinaczkowej, siłownia także salek treningowych, natomiast zimą z nowej, oświetlonej trasy do narciarstwa biegowego i sztucznego lodowiska.

Apartament idealnie nadaje się dla 4 osób ale dzięki rozkładanej kanapie może dodatkowo zmieścić jeszcze dodatkowe 2 osoby. Obiekt wyposażono w szybki internet oraz telewizor smart z kablem HDMI. O bezpieczeństwo gości dba zewnętrzny monitoring obiektu, oraz czujniki dymowe umieszczone we wszystkich pomieszczeniach użytkowych i sypialniach. Oprócz dużych, dających sporo światła okien, o wentylację budynku dba rekuperacja.

Nasz obiekt zadowoli zarówno turystów nastawionych na wypoczynek, jak i miłośników sportu, dając latem możliwość umycia rowerów a zimą wysuszenia butów narciarskich i przechowania sprzętu.

Atuty / udogodnienia

Bezpłatny internet WiFi
zasilany szybkim
łączem światłowodowym
Rekuperacja pomieszczeń
swoboda oddychania dla osób alergicznych
Smart TV
Monitoring zewnętrzny
wraz z czujnikami dymowymi
w pomieszczeniach użytkowych i sypialniach
Bezpłatny parking
Pokoje dla niepalących
Ogród
Taras zewnętrzny