Mount Apart Sport House


Mount Apart Sport House to najnowszy z naszych obiektów z Grupy „Mount Apart“. Apartament zlokalizowany jest w wolnostojącym domku o powierzchni ok. 50 m2, usytuowanym w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Zakopanego.

Na parterze znajduje się toaleta oraz łazienka oraz kuchnia połączona z jadalnią, wyposażona w zmywarkę, lodówkę, kuchenkę z płytą indukcyjną i ekspres do kawy.
Na piętrze usytuowano sypialnię z dwuosobowym łóżkiem z wygodnymi materacami, o szerokości 160 cm, z widokiem na ogród. Vis-a-vis znajduje się obszerny salon z dodatkowo rozkładaną kanapą, telewizorem, doświetlony dodatkowo oknami dachowymi, przez które rozpościera się widok na część wierzchołka Giewontu.

  • Obiekt jest położony w spokojnej, zielonej i jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Zakopanego, około 800m od skoczni narciarskich, 3,5 km od Kuźnic będących bazą wypadową do popularnych szlaków narciarskich i dolnej stacji kolejki linowej na Kasprowy Wierch.
  • Jednocześnie w przeciwną stronę, do centrum miasta spacerem jest około 1,5 km a do kolejki szynowej na Gubałówkę 3,5 km. Dogodne położenie apartamentów pozwala na pozostawienie aut na parkingu i poruszanie się pieszo lub rowerem.
  • Obiekt sąsiaduje z Centralnym Ośrodkiem Sportu, gdzie mieszkają i trenują polskie kadry narodowe. Można tam korzystać z basenu, ścianki wspinaczkowej, boisk i salek treningowych a zimą oświetlonej trasy dla narciarstwa biegowego i sztucznego lodowiska.

Apartament idealnie nadaje się dla dwóch osób ale swobodnie może także pomieścić 4-osoby, lub rodzinę z dziećmi. Nasz obiekt zadowoli zarówno turystów nastawionych na wypoczynek jak i czynne uprawianie sportu.

Do dyspozycji jest garaż, w którym zapewniono miejsce na sprzęt sportowy: zimą narty z suszarką do butów a latem miejsce na rowery z możliwością ich umycia bieżącą wodą, jednocześnie zapewniając pełne bezpieczeństwo przechowywanego samochodu i sprzętu.